Gravity Forms User Registration Add-On - en to fa_IR translation catalogue (199 entries)

en: #%d (no title)
fa_IR: #%d (بدون عنوان)

en: %1$sUser Registration Options%2$sThe selected form also has a User Registration feed. These options allow you to specify how you would like the %3$s and User Registration Add-ons to work together.
fa_IR: %1$sگزینه های ثبت نام کاربر%2$s فرم انتخاب شده همچنین دارای فید ثبت نام کاربر است. این گزینه ها به شما امکان می دهد نحوه همکاری %3$s و افزونه های ثبت نام کاربر را مشخص کنید.

en: %3$s
    									%1$sBy email from WordPress:%2$s%3$s WordPress will send the user an email with their login and a login URL. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", WordPress will include a link where the user can set their password.%3$s%3$s
    									%1$sBy form notification:%2$s%3$s Configure a form notification for the desired User Registration event. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", you must include the %4$s{set_password_url}%5$s merge tag in your notification to provide a URL where the user can set their password.
fa_IR: %3$s
    									%1$sاز طریق ایمیل از وردپرس:%2$s%3$s وردپرس یک ایمیل با نام کاربری و آدرس ورود به سیستم برای کاربر ارسال می کند. اگر تنظیمات %1$sرمزعبور%2$s روی "تنظیم رمزعبور از طریق لینک ایمیل" پیکربندی شود ، وردپرس پیوندی را شامل می شود که کاربر می تواند رمزعبور خود را در آن تنظیم کند.%3$s%3$s
    									%1$sاز طریق اطلاع رسانی فرم:%2$s%3$s اطلاعیه فرم را برای رویداد ثبت نام کاربر مورد نظر پیکربندی کنید. اگر تنظیمات %1$sرمزعبور%2$s در "تنظیم رمزعبور از طریق لینک ایمیل" پیکربندی شده است ، باید برچسب ادغام %4$s{set_password_url}%5$s   را در اطلاعیه خود وارد کنید تا نشانی اینترنتی را که کاربر می تواند در آن رمز عبور خود را تنظیم کند ، ارائه دهید.

en: %3$s
    								%1$sBy Email:%2$s%3$sWordPress will send the user an email with an activation link.%3$s%3$s
    								%1$sManually:%2$s%3$sActivate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link (via the %4$s{activation_url}%5$s merge tag).
fa_IR: %3$s
    								%1$s از طریق ایمیل:%2$s%3$sوردپرس یک ایمیل با لینک فعال سازی به کاربر ارسال می کند.%3$s%3$s
    								%1$sدستی:%2$s%3$sهر کاربر را به صورت دستی از صفحه فعالسازی در انتظار فعال کنید یا یک اطلاعیه فرم برای رویداد فعال سازی کاربر با لینک فعال سازی (با برچسب ادغام %4$s{activation_url}%5$s ) ارسال کنید..

en: &mdash; No role for this site &mdash;
fa_IR: &mdash; هیچ نقشی برای این سایت وجود ندارد &mdash;

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
fa_IR: &mdash; حفظ نام نمایشی فعلی &mdash;

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
fa_IR: &mdash; حفظ ایمیل فعلی &mdash;

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
fa_IR: &mdash; حفظ رمز عبور فعلی &mdash;

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
fa_IR: &mdash; حفظ نقش فعلی &mdash;

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
fa_IR: یک فرم می تواند چندین فید "ایجاد" <strong> یا </strong> یک فید "به روز رسانی" داشته باشد. یک فرم نمی تواند هم فید "ایجاد" و هم فید "به روز رسانی" داشته باشد.

en: Access denied.
fa_IR: دسترسی ممنوع است.

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Activate
fa_IR: فعالسازی

en: Activate User
fa_IR: فعال سازی کاربر

en: Activate this sign up
fa_IR: فعال سازی این ثبت نام

en: Activate this sign up?
fa_IR: فعال سازی این ثبت نام؟

en: Activation Key Required
fa_IR: کلید فعال سازی الزلمیست

en: Activation Key:
fa_IR: کلید فعالسازی:

en: Add Custom Meta
fa_IR: افزودن متای سفارشی

en: Add Link
fa_IR: افزودن لینک

en: Additional Options
fa_IR: تنظیمات اضافی

en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form.
fa_IR: به کاربران وردپرس اجازه می دهد تا با ارسال گراویتی فرم به طور خودکار ایجاد شوند.

en: Allows users to choose their own username when registering a new account.
fa_IR: به کاربران اجازه می دهد هنگام ثبت نام یک حساب کاربری ، نام کاربری خود را انتخاب کنند.

en: An error occurred during the activation
fa_IR: هنگام فعالسازی خطایی روی داد

en: Are you sure you want to activate this user?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را فعال کنید؟

en: Biographical Information
fa_IR: اطلاعات زندگینامه

en: BuddyPress Profile
fa_IR: پروفایل بادی پرس

en: Check your email for the set password link.
fa_IR: ایمیل خود را برای لینک تنظیم رمزعبور بررسی کنید.

en: Checked
fa_IR: انتخاب شده

en: Could not create user
fa_IR: کاربر ایجاد نشد

en: Create Site
fa_IR: ایجاد سایت

en: Create User
fa_IR: ایجاد کاربر

en: Create new site when a user registers.
fa_IR: هنگام ثبت نام کاربر ، سایت جدیدی ایجاد کنید.

en: Current Page
fa_IR: صفحه فعلی

en: Current Site Role
fa_IR: نقش سایت فعلی

en: Custom Registration Page
fa_IR: صفحه ثبت نام سفارشی

en: Custom URL
fa_IR: آدرسی URL سفارشی

en: Deactivate site
fa_IR: غیر فعال سازی سایت

en: Delay User Registration
fa_IR: تاخیر در ثبت نام کاربران

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete site
fa_IR: حذف سایت

en: Delete this sign up?
fa_IR: حذف این ثبت نام؟

en: Delete this sign up?
fa_IR: حذف این ثبت نام؟

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email: %s
fa_IR: ایمیل : %s

en: Enable
fa_IR: فعال سازی

en: Enable Custom Registration Page
fa_IR: فعال سازی صفحه ثبت نام سفارشی

en: Enable user activation.
fa_IR: فعال سازی کاربر را فعال کنید.

en: Enable user activation:
fa_IR: فعال سازی کاربر را فعال کنید:

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
fa_IR: برای شناسایی منحصر به فرد این تنظیمات ، نام فید را وارد کنید.

en: Feed Settings
fa_IR: تنظیمات فید

en: First Name
fa_IR: نام

en: Forgot Password
fa_IR: فراموشي رمز عبور

en: Forgot Password?
fa_IR: رمزتان را فراموش کرده اید؟

en: Forgot your password? Visit the following address to reset your password:
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ برای بازنشانی رمز عبور خود به آدرس زیر مراجعه کنید:

en: Global Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Gravity Forms
fa_IR: فرم های گراویتی

en: Gravity Forms Login Widget
fa_IR: ابزارک ورود گراویتی فرم

en: Gravity Forms User Registration Add-On
fa_IR: افزودنی ثبت نام کاربر گراویتی فرم

en: Invalid activation key.
fa_IR: کلید فعالسازی نامعتبر است.

en: Jabber / Google Talk
fa_IR: جابر / گوگل تاک

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Link Text
fa_IR: متن لینک

en: Link URL
fa_IR: آدرس لینک

en: Links
fa_IR: لینک‌ها

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Form
fa_IR: فرم ورود

en: Login Redirect URL
fa_IR: آدرس(URL) تغییر مسیر ورود

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Logout Redirect URL
fa_IR: آدرس(URL) تغییر مسیر خروج

en: Name
fa_IR: نام

en: Network Options
fa_IR: گزینه های شبکه

en: New user registration on your site %s:
fa_IR: ثبت نام کاربر جدید در سایت شما %s:

en: Nickname
fa_IR: لقب

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
fa_IR: متاسفیم! برای استفاده از این فرم باید وارد شوید.

en: Other
fa_IR: سایر

en: Other User Meta
fa_IR: سایر متا کاربران

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Password:
fa_IR: رمزعبور:

en: Password: %s
fa_IR: رمز عبور: %s

en: Passwords may not contain the character "\"
fa_IR: رمزهای عبور ممکن است کاراکتر "\" نداشته باشند

en: Pending Activation
fa_IR: در انتظار فعالسازی

en: Pending Activations
fa_IR: در انتظار فعال سازی

en: Process the feed only when a payment is received.
fa_IR: فقط در صورت دریافت پرداخت ، فید را پردازش کنید.

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Register user if
fa_IR: ثبت نام کاربر اگر

en: Registration Condition
fa_IR: شرایط ثبت نام

en: Registration Page
fa_IR: صفحه ثبت نام

en: Remember Me
fa_IR: مرا بخاطر بسپار

en: Role
fa_IR: نقش

en: Select BuddyPress Field
fa_IR: انتخاب فیلد بادی پرس

en: Select Meta Key
fa_IR: انتخاب کلید متا

en: Select a Page
fa_IR: انتخاب یک برگه

en: Select a Role
fa_IR: انتخاب یک نقش

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
fa_IR: نحوه نمایش عمومی نام کاربر را انتخاب کنید.

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
fa_IR: نقشي را انتخاب كنيد كه كاربر بايد در سايت تازه ايجاد شده به آن اختصاص دهد.

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
fa_IR: نقشی که کاربر باید در سایتی که از آن ثبت نام کرده است بگیرد را انتخاب کنید. این گزینه در قسمت تنظیمات کاربر گزینه "نقش" را نادیده می گیرد.

en: Select the form field that should be used for the site address.
fa_IR: فیلد فرم را که باید برای آدرس سایت استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the site title.
fa_IR: فیلد فرم را که باید برای عنوان سایت استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
fa_IR: فیلد فرم را  که باید برای آدرس ایمیل کاربر استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
fa_IR: فیلد فرمی را که باید برای نام کاربر استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
fa_IR: فیلد فرمی را که باید برای نام خانوادگی کاربر استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
fa_IR: فیلد فرم را که باید برای لقب استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the form field that should be used for the user's password or select "Set Password via Email Link" to have a URL emailed to the user where they can set their password.
fa_IR: فیلد فرم را که باید برای رمزعبور کاربر استفاده شود انتخاب کنید یا "تنظیم رمزعبور از طریق لینک ایمیل" را انتخاب کنید تا نشانی اینترنتی به کاربر ارسال شود تا بتواند رمزعبور خود را تنظیم کند.

en: Select the form field that should be used for the user's username.
fa_IR: فیلد فرم را که باید برای نام کاربری استفاده شود انتخاب کنید.

en: Select the role the user should be assigned.
fa_IR: نقشی را که کاربر باید به او اختصاص دهد انتخاب کنید.

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
fa_IR: نوع فید مورد نظر خود را برای ایجاد انتخاب کنید. فیدهای "ایجاد" یک کاربر جدید ایجاد می کند. فیدهای "به روز رسانی" کاربران را به روز می کند.

en: Send Email Options
fa_IR: تنظیمات ارسال ایمیل

en: Send Email?
fa_IR: ارسال ایمیل؟

en: Send the new site details to the user by email.
fa_IR: اطلاعات سایت جدید را از طریق ایمیل به کاربر ارسال کنید.

en: Send the new user an email about their account.
fa_IR: یک ایمیل درباره حساب کاربری جدید به کاربر جدید ارسال کنید.

en: Send the new user an email about their account:
fa_IR: یک ایمیل درباره حساب کاربری جدید به کاربر جدید ارسال کنید:

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
fa_IR: یک ایمیل با لینک فعال سازی به کاربران ارسال کنید. کاربران تنها زمانی فعال می شوند که حساب های خود را فعال کرده باشند.

en: Set Password URL
fa_IR: تنظیم URL رمزعبور

en: Set Password via Email Link
fa_IR: تنظیم رمز عبور با لینک ایمیل

en: Set Post Author
fa_IR: تنظیم نویسنده پست

en: Set as %s
fa_IR: تنظیم بعنوان %s

en: Set at registration.
fa_IR: تنظیم در هنگام ثبت نام.

en: Set user as post author.
fa_IR: تنظیم کاربر بعنوان نویسنده پست.

en: Set your password.
fa_IR: رمز عبور خود را تنظیم کنید.

en: Show user avatar
fa_IR: نمایش آواتار کاربر

en: Sign Up Date
fa_IR: تاریخ عضویت

en: Site Address
fa_IR: آدرس سایت

en: Site Role
fa_IR: نقش سایت

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site is created
fa_IR: سایت ایجاد شد

en: Sorry, that email address is already used!
fa_IR: متأسفیم ، این آدرس ایمیل قبلاً استفاده شده است!

en: Specify whether an email (or notification) should be sent to the new user about their account. %sEnabled by default.%s
fa_IR: مشخص کنید که آیا یک ایمیل (یا اعلان) باید در مورد حساب کاربری خود به کاربر جدید ارسال شود یا خیر. %sبه طور پیش فرض فعال است.%s

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
fa_IR: مشخص کنید که آیا اطلاعات سایت جدید را از طریق ایمیل به کاربر ارسال کنید یا خیر.  %sبه طور پیش فرض فعال است. %s

en: Standard User Meta
fa_IR: متا استاندارد کاربر

en: Tab Index Start
fa_IR: شروع ایندکس زبانه

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
fa_IR: آن آدرس ایمیل قبلاً استفاده شده است. لطفاً صندوق ورودی خود را برای ایمیل فعال سازی بررسی کنید. اگر هیچ کاری انجام ندهید ، ظرف چند روز دیگر در دسترس قرار می گیرد.

en: That username is already activated.
fa_IR: آن نام کاربری قبلاً فعال شده است.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days
fa_IR: این نام کاربری در حال حاضر محفوظ است اما ممکن است ظرف چند روز در دسترس باشد

en: The email address can not be empty
fa_IR: آدرس ایمیل نمیتواند خالی باشد

en: The user is already active.
fa_IR: کاربر در حال حاضر فعال است.

en: The username can not be empty
fa_IR: نام کاربری نمی تواند خالی باشد

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
fa_IR: نام کاربری فقط می تواند شامل کاراکترهای عددی (A-Z, 0-9) ، آندرلاین و خط تیره باشد

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
fa_IR[0]: مشکلی در فعالسازی یک یا چند مورد انتخابی وجود داشت
fa_IR[1]: مشکلی در فعالسازی این مورد وجود داشت

en: There was an issue deleting this user registration. | There was an issue deleting one or more selected user registrations.
fa_IR[0]: هنگام حذف یک یا چند ثبت نام کاربر انتخاب شده ، مشکلی پیش آمد.
fa_IR[1]: هنگام حذف این ثبت نام کاربر مشکلی پیش آمد.

en: This email address is already registered
fa_IR: این آدرس ایمیل قبلا ثبت شده است

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
fa_IR: این ورودی کاربری ایجاد کرد که در انتظار فعالسازی است. برای فعال کردن کاربر روی دکمه "فعال کردن کاربر" کلیک کنید.

en: This setting is locked when %sPassword%s is configured to "Set Password via Email Link".
fa_IR: وقتی %sرمزعبور%s روی "تنظیم رمزعبور از طریق لینک ایمیل" پیکربندی شود ، این تنظیم قفل می شود.

en: This username is already registered
fa_IR: این نام کاربری قبلاً ثبت شده است

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
fa_IR: این نام کاربری معتبر نیست زیرا از کاراکتر های غیرقانونی استفاده می کند. لطفاً نام کاربری معتبر وارد کنید.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To set your password, visit the following address:
fa_IR: برای تنظیم رمز عبور ، از آدرس زیر دیدن کنید:

en: Update Condition
fa_IR: بروزرسانی شرایط

en: Update Site on Cancel
fa_IR: به‌روزرسانی سایت درهنگام لغو

en: Update User
fa_IR: به روزرسانی کاربر

en: Update User on Cancel
fa_IR: به‌روزرسانی کاربر درهنگام لغو عضویت

en: Update site when subscription is cancelled.
fa_IR: در صورت لغو اشتراک ، سایت را به روز کنید.

en: Update user if
fa_IR: به روزرسانی کاربر اگر

en: Update user when subscription is cancelled.
fa_IR: در صورت لغو اشتراک ، کاربر را به روز کنید.

en: Use the password you set at registration to login.
fa_IR: برای ورود از رمز عبوری که هنگام ثبت نام تعیین کرده اید استفاده کنید.

en: User Activated Successfully!
fa_IR: کاربر با موفقیت فعال شد!

en: User Activation
fa_IR: فعال سازی کاربر

en: User Activation Type
fa_IR: نوع فعال سازی کاربر

en: User Activation URL
fa_IR: آدرس فعال‌سازی کاربر

en: User Meta
fa_IR: متای کاربر

en: User Registration
fa_IR: ثبت نام کاربر

en: User Registration Options
fa_IR: گزینه های ثبت نام کاربر

en: User Settings
fa_IR: تنظیمات کاربر

en: User activated. | Users activated.
fa_IR[0]: کاربران فعال شدند.
fa_IR[1]: کاربر فعال شد.

en: User is activated
fa_IR: کاربر فعال است

en: User is pending activation
fa_IR: کاربر در انتظار فعالسازی است

en: User is registered
fa_IR: کاربر ثبت شده است

en: User is updated
fa_IR: کاربر به روز شد

en: User pending activation deleted
fa_IR: فعالسازی در انتظار کاربر حذف شد

en: User registration deleted. | User registrations deleted.
fa_IR[0]: ثبت نام کاربر حذف شد.
fa_IR[1]: ثبت نام کاربر حذف شد.

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username:
fa_IR: نام کاربری:

en: Username: %s
fa_IR: نام کاربری:  %s

en: View Entry
fa_IR: نمایش ورودی

en: View the entry associated with this sign up
fa_IR: مشاهده ورودی مربوط به این ثبت نام

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: Welcome Message
fa_IR: پیام خوش آمدگویی

en: When a form submission creates a post and registers a user, set the new user as the post author. %sEnabled by default.%s
fa_IR: هنگامی که یک فرم ارسال یک پست ایجاد می کند و یک کاربر را ثبت می کند ، کاربر جدید را به عنوان نویسنده پست تنظیم کنید. %sبه طور پیش فرض فعال است.%s

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
fa_IR: هنگامی که شرط ثبت نام فعال است ، ارسال فرم تنها زمانی کاربر را ثبت می کند که شرط برآورده شود.

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
fa_IR: هنگامی که شرط به روزرسانی فعال است ، ارسال های فرم فقط زمانی کاربر را به روز می کند که شرط برآورده شود. داده های کاربر همیشه در فرم پر می شود.

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
fa_IR: هنگامی که کاربران سعی می کنند به صفحه پیش فرض ثبت نام وردپرس دسترسی پیدا کنند ، در عوض به این صفحه سفارشی هدایت می شوند.

en: Yahoo
fa_IR: یاهو

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
fa_IR: شما اکنون با عنوان %s%s%s وارد شده اید. %sخروج؟%s

en: You must have at least one Email Address field.
fa_IR: شما باید حداقل یک فیلد آدرس ایمیل داشته باشید.

en: Your account has been activated. You may now %1$slog in%2$s to the site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %5$sreset your password%2$s.
fa_IR: حساب شما فعال شده است. اکنون ممکن است با استفاده از نام کاربری &#8220;%3$s&#8221; در سایت %1$sوارد%2$sشوید. لطفاً صندوق ورودی ایمیل خود را در %4$s برای دستورالعمل ورود بررسی کنید. اگر ایمیلی دریافت نکردید ، لطفاً پوشه ناخواسته یا هرزنامه خود را بررسی کنید. اگر هنوز در عرض یک ساعت ایمیلی دریافت نکردید ، می توانید%5$sرمز عبور خود را مجدداً تنظیم کنید.%2$s

en: Your account is now activated. %1$sLog in%2$s or go back to the %3$shomepage%2$s.
fa_IR: حساب شما اکنون فعال شده است. %1$sورود%2$s یا بازگشت به %3$sصفحه اصلی%2$s.

en: Your account is now activated. %1$sView your site%2$s or %3$sLog in%2$s
fa_IR: حساب شما اکنون فعال شده است. %1$sمشاهده سایت شما%2$s یا %3$sورود%2$s

en: Your account is now active!
fa_IR: حساب کاربری شما فعال شد!

en: Your site at %1$s is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %4$sreset your password%5$s.
fa_IR: سایت شما در %1$s فعال است. اکنون می توانید با استفاده از نام کاربری &#8220;%2$s&#8221; وارد سایت خود شوید. لطفاً صندوق ورودی ایمیل خود را در %3$s برای دستورالعمل ورود بررسی کنید. اگر ایمیلی دریافت نکردید ، لطفاً پوشه ناخواسته یا هرزنامه خود را بررسی کنید. اگر هنوز در عرض یک ساعت ایمیلی دریافت نکردید ، می توانید%4$sرمز عبور خود را را مجدداً تنظیم کنید%5$s.

en: [%s] New User Registration
fa_IR: [ %s ] ثبت نام کاربر جدید

en: [%s] Your username and password info
fa_IR: [ %s ] اطلاعات نام کاربری و رمز عبور شما

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
fa_IR: \'لغو\' برای توقف, \'باشه\' برای فعال سازی.

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
fa_IR: \'لغو\' برای توقف, \'باشه\' برای حذف.

en: by email from WordPress
fa_IR: از طریق ایمیل از وردپرس

en: by form notification
fa_IR: از طریق اطلاع رسانی فرم

en: manually or by form notification
fa_IR: به صورت دستی یا از طریق اطلاع رسانی فرم
